Biuro prasowe d*fusion communication
O nas
O nas

O nas

Opublikowany

​Agencja ​​​d*fusion communication powstała po to, by wspierać filmy i instytucje publiczne w zakresie budowania pozytywnego wizerunku, dzięki skutecznej realizacji programów Public Relations, Customer Relations i Digital Marketing. Agencja specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych dla firm, produktów i usług. Zespół naszych konsultantów pełni rolę doradców w zakresie planowania i prowadzenia działań komunikacyjnych dla firm z różnorodnych sektorów rynku, a w szczególności:
  • sektora nowych technologii i rozwiązań informatycznych dla biznesu
  • sektora elektroniki konsumenckiej 
  • sektora transportowego i logistycznego
  • sektora finansowego i doradczego
  • sektora energetycznego
d*fusion communication to zespół doświadczonych konsultantów partner firm I instytucji publicznych w obszarze Public Relations, Customer Relations oraz Digital Marketing. Nasze działania polegają na zapewnieniu skutecznej komunikacji z rynkiem. Tworzymy podstawy do efektywnej prezentacji firmy w mediach, wśród klientów i partnerów. Pomagamy w rozwoju sprzedaży i budowaniu trwałych relacji z rynkiem.

Czym się zajmujemy?
  • Kreujemy i porządkujemy procesy komunikacyjne zapewniając skuteczną  realizację programów marketingowych. 
  • Jesteśmy odpowiedzialni za realizację działań z zakresu kreowania wizerunku w oparciu o narzędzia Public Relations oraz Customer Relations. 
  • Doradzamy, w jaki sposób tworzyć skuteczne strategie marketingowe oraz pomagamy w ich realizacji.
Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z takimi firmami jak: Arvato Bertelsmann, Canon, Consafe Logistics, Danfoss, Euler Hermes, Honeywell, home.pl, Shoper, Infovide-Matrix, PKP Energetyka, QAD Polska, Siódemka SA, WEBCOM Polska, DPD, Maconomy, Microsoft czy Samsung. Konsultanci agencji odpowiadali za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych m.in. dla: Arvato Bertelsmann, Atos Origin, BCS Polska, Infovide-Matrix, Fabrity, QAD Polska, Shoper, WEBCOM Poland.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.dfusion.pl

Kontakt: Łukasz Malczewski | Managing Director | 603 895 686 | lukasz.malczewski(at)dfusion.pl

Udostępnij

Powiązane artykuły
„Ktoś mi powiedział, że tamten powiedział” – o korzyściach z plotkowania?

temu

Wszystkie małpy człekokształtne wykazują żywe zainteresowanie informacjami społecznymi, lecz mają problemy ze skutecznym plotkowaniem.
Dobry brief, czyli co klient miał na myśli

temu

Choć często traktowany jako zbędna formalność, brief jest fundamentem owocnej współpracy pomiędzy klientem a agencją. Odpowiednie przygotowanie dokumentu, podobnie jak np. stworzenie wciągającej prezentacji, jest sztuką. Jak zatem przygotować dobry brief?
Kryzysy jak budziki

temu

Kryzysy są jak budziki. Tym razem głośno zadźwięczały przy uchu Facebooka. Pytanie, kogo ten budzik wyrwał ze snu? 
Panie Władku… kręta droga od papieru do cyfry

temu

„Panie Władku, niech Pan pobiegnie na magazyn i zliczy paczki” – to słowa dzisiaj wywołują uśmiech, ale kilka lat temu właśnie tak wyglądała analiza stanów magazynowych. Czy po wprowadzeniu rozwiązania informatycznego Pan Władek stracił pracę? W żadnym wypadku - wciąż biega z kartką między magazynem a gabinetem szefa. Dlaczego cyfrowe zmiany postępują tak wolno? Z badania Digital Helix wynika, że 84% podejść do transformacji cyfrowej kończy się niepowodzeniem. Przyczyny są prawie zawsze takie same: brak odpowiedniej komunikacji, operowanie półprawdami i luki kompetencji cyfrowych w organizacjach.

Samsung Electronics Polska nawiązuje współpracę z d*fusion communication