Biuro prasowe d*fusion communication
Samsung QLED Room – nowoczesna przestrzeń nad Wisłą
Kopiuj tekst

Samsung QLED Room – nowoczesna przestrzeń nad Wisłą

Zaledwie kilka metrów od brzegu Wisły, tuż przy obleganych latem Bulwarach Wiślanych i w sąsiedztwie kilku klubów pod chmurką, powstał budynek, wyróżniający się nowoczesną architekturą.

The Tides to pierwszy w Warszawie obiekt biznesowy, położony tak blisko rzeki. Dzięki centralnej lokalizacji do budynku można szybko dojechać tramwajem, autobusem czy – w wersji dla bardziej wymagających – łodzią, gdyż The Tides będzie dysponowało własną przystanią na Wiśle.
Na piątym piętrze tego przeszklonego biurowca znajduje się QLED Room,  czyli nowoczesny apartament wyposażony w telewizory firmy Samsung – QLED  TV. Modele z tej linii uwodzą doskonale dopracowanym designem, dzięki  czemu świetnie komponują się z domową przestrzenią w każdym stylu.  Pięknie urządzone wnętrze QLED Room z widokiem na Wisłę i Stadion  Narodowy tętni życiem w dzień i w nocy. Wspólnym mianownikiem, łączącym  wszystkie spotkania jest wysoka jakość obrazu i dźwięku. Odbywają się tu  różnorodne wydarzenia dla mediów: począwszy od briefingów technicznych,  przez wieczory filmowe, warsztaty i transmisje najgorętszych sportowych  spotkań. W planach także panele dyskusyjne o technologii i designie.
DSC_7963.jpgDSC_7918.jpgDSC_8046.jpgDSC_7921.jpgDSC_8486.jpgDSC_8191.jpgDSC_8190.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.